Apex

Transfer Płynu - Pompy Tłokowe

Pompy tłokowe

Tłokowe pompy wyporowe firmy Graco zapewniają niskie tempo cyklu i duży przepływ, ponieważ przemieszczają płyn podczas ruchów w obu kierunkach. Ta uniwersalna technologia jest używana w szerokim zakresie zastosowań.
Nowe czterokulkowe pompy tłokowe firmy Graco zapewniają niewielkie ścinanie materiałów w przypadku materiałów wrażliwych na ścinanie w zastosowaniach z niskim ciśnieniem i dużym przepływem.

Dostępne rozwiązania napędów

PNEUMATYCZNE
Pneumatyczne pompy High-Flo™ z technologią silnikową NXT™ zostały opracowane do
zachowania wytrzymałości przez długi czas. Te pompy zbudowano tak, aby mogły obsługiwać najtrudniejsze zastosowania wykończeniowe.

HYDRAULICZNE
Sprawdzone w terenie i wydajne energetycznie pompy Viscount™ pracują niezawodnie, cicho i bez oblodzeń przy wydajności energetycznej do trzech razy wyższej niż porównywalnych systemów ze sprężonym powietrzem. Dostępne są trzy typy silników hydraulicznych, co zapewnia, że firma Graco oferuje odpowiednią wielkość dla każdego zastosowania.

ELEKTRYCZNE
Skorzystaj z zalet pompy tłokowej z wydajną energetycznie elektryczną jednostką napędową E-Flo™. Podwójna pompa dolna minimalizuje zmiany ciśnienia na wylocie pompy. Konserwacja bezpośrednia na linii produkcyjnej upraszcza naprawy i skraca czas przestoju. Zdalne monitorowanie wydajności jest możliwe przy zastosowaniu komputera lub PLC, co zapewnia wysoki stopień kontroli.